25-vjeçarja shqiptare humb jetën në aksident në Itali

07/11/2019 - 14:06

Një vajzë shqiptare humbi tragjikisht jetën mbrëmjen e së mërkurës në Cuneo të Italisë fqinje, pasi u përplas nga një automjet. Bëhet fjalë për një 25-vjeçare e identifikuar nga mediat atje vetëm me iniciale L.I.

Mësohet se viktima kishte parkuar makinën e saj në një vendndalim në autostradën Asti-Cuneo dhe po kalonte në mes të karrexhatës kur u përplas automjeti.

Fatkeqësisht 25-vjeçarja gjeti vdekjen e menjëhershme.

Shoferi i makinës që përplasi të renë u shoqërua në emergjencë për shkak të shokut, ndërkohë kanë nisur hetimet.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një aksident me vdekje ka ndodhur pasditen e sotme në Shkodër teksa një automjet tip Alfa- Romeo ka dalë nga rruga, duke u përplasur me n

Një autobus ka përplasur në rrugën ”Dedë Gjo Luli” në Tiranë një 17- vjeçar, i cili udhëtonte me biçikletë.

Pesë punonjës të Burgut të Rrogozhinës janë pezulluar nga puna, pasi janë kapur duke futur sende të ndaluara në brendësi të institucionit

Policia e Durrësit ka dhënë detaje lidhur me ngjarjen e ndodhur mesditën e sotme në plazhin e qytetit bregdetar.

Shënohet një tjetër viktimë në plazhin e Durrësit.

Mësohet se një pushues ka humbur jetën mesditën e sotme teksa lahej në det.

Në zbatim të detyrave të përcaktuara në Aktin Normativ të datës 31 janar 2020, vijon pa ndërprerë Operacioni Forca e Ligjit.

Vijon operacioni policor i koduar “Tushemishti”.

Shkon në tre numri i të ndaluarve në kuadër të këtij operacioni.

Arrestohen në flagrancë 3 shtetas në Durrës për "Plagosje të rëndë me dashje" dhe "Drejtimi i automjeteve në mënyrë të parregullt".

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm rreth orë 07:15 në aksin e rrugës kombëtare Elbasan-Librazhd.

Strukturat e DVP Kukës, në bashkëpunim dhe koordinim me Policinë Kufitare në Morinë, parandaluan dhe goditën një rast të tentativës për t