3 të rinj ndalohen në qendër të Durrësit nga policia (FOTO & VIDEO)

24/09/2020 - 21:38

Tre të rinj, dy djem dhe një vajzë janë shoqëruar mbrëmjen e sotme në komisariatin e policisë Durrës.

Fotografi Denis Simaku sjell momentet e ndalimit të tyre në lagjen nr.11, në zonën pas pallatit të Kulturës.

Në pamjet që po publikon DurrësLajm vihet re një prani e madhe e forcave të rendit, ndërkohë që në vendngjarje kanë qenë të pranishëm 5 furgonë policie.

Nuk dihet ende motivi i shoqërimit të të rinjve dhe akuzat që rëndojnë mbi ata.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Policia e Shtetit vijon të ushtrojë kontrolle të vazhdueshme në të gjithë vendin, për zbatimin e masave anticovid.

E dhunuan fizikisht dhe i hoqën në mënyrë të padrejtë lirinë për disa orë 41-vjeçarit, Policia zbardh ngjarjen, identifikon dhe vë në pra

Policia Kufitare në Portin e Vlorës, në kuadër të masave të shtuara për goditjen e paligjshmërisë, parandalon dhe godet një rast të kontr

Policia e Durrësit njofton se shkak për përfshirjen në flakë të mjetit "Benz" dyshohet se është bërë një shkëndijë elektrike.

Përfshihet nga flakët në ecje një makinë "Benz" në Durrës.

Policia e Krujës ka goditur një tjetër rast të veprimtarisë kriminale në fushën e dhënies ndihmë shtetasve të huaj për kalim të paligjshë

Gjashtë persona kanë mbetur të plagosur nga një aksident i trefishtë i ndodhur në periferi të Tiranës. Policia bëri me dije se, rreth orë

Pronarja e një dyqani në Roskovec të Fierit është grabitur nga dy persona. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 14:35.

Policia e Shtetit vijon të ushtrojë kontrolle të vazhdueshme në të gjithë vendin, për zbatimin e masave anticovid.