38-vjeçari gjendet i pajetë me makinë ndezur, dyshimet e policisë

09/10/2019 - 17:10

Një 38-vjeçar është gjetur i pajetë në automjetin e ndezur tip "BMW" pasditen e sotme në Tiranë.

Burimet zyrtare bëjnë me dije seshtetasi R. B.,38 vjeç, dyshohet të ketë humbur jetën si pasojë e një arresti kardiak.

NJOFTIMI I POLICISË

Tiranë/Informacion Paraprak

Rreth orës 16:00 në rrugën “Mustafa Matohiti” u gjet pa shenja jete, në  automjetin e ndezur tip “BMË”, shtetasi R. B.,38 vjeç.

Nga kqyrja paraprake nuk u konstatuan shenja dhune, apo dëmtime të tjera.

Praprakisht dyshohet, të ketë humbur jetën si pasojë e arrestit kardiak.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje ku po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Kapet dhe arrestohet në flagrancë nga shërbimet e Komisariatit të Policisë Kavajë, një 46-vjeçar që kryente vjedhje banesash dhe portofol

Policia Kufitare ka arrestuar me qëllim ekstradimi një shtetas maqedonas me rrezikshmëri të lartë shoqërore.

Mëngjesin e sotëm, rreth orës 09:35, në lagjen nr.17, Durrës, pranë stacionit të trenit, ka rënë zjarr në apartamentin e shtetases Dh.H.

Aksident në autostradën Durrës-Tiranë, një automjet tp “Benz” përplaset me një furgon pasagjerësh.

Dy të rinj të shpallur në kërkim kanë përfunduar në prangat e policisë së Krujës.

Teprimi me konsumin e alkoolit i ka kushtuar rëndë një 48-vjeçari nga Tirana, që është arrestuar në qendër të Durrësit. Shtetasi Sh.K.

Tragjik ka rezultuar fati i një 10-vjeçari shqiptar në Itali, i cili ka ndërruar jetë pas një aksidenti.

Një shqiptar ka përfunduar pas hekurave, pasi tentoi që të mbyste me tel gruan e tij italiane.

Një aksident është regjistruar këtë mbrëmje në dalje të qytetit të Beratit, në zonën e kombinatit.