40-vjeçari përfundon i plagosur në urgjencë (EMRI)

13/07/2020 - 19:00

Një 40-vjeçar është paraqitur sot në spitalin e Kurbinit për të mjekuar një plagë të marrë në krahun e tij.

Bëhet fjalë për shtetasin Vasil Rama, i cili pas ndihmës mjekësore Rama është larguar për në banesë.

"Më datë 13.07.2020, shtetasi V.R., banues në Gjormë ,Kurbin është paraqitur në spital Kurbin për mjekim, i cili kishte dëmtuar krahun e djathtë, dyshohet me armë zjarri dhe pas ndihmës mjekësore është larguar për në banesë.", thuhet në njoftimin e policisë.

Shërbimet e Policisë Kurbin po punojnë për sqarimin e plotë të kësaj ngjarje.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ai u hodh në pishinën e hotelit dhe vdiq menjëherë më pas, pasi goditi kokën në dysheme. Tragjedia për 39-vjeçarin shqiptar ndodhi natën

Dy persona janë konfliktuar me njëri-tjetrin në fshatin Remenj të Pogradecit.

Një i moshuar ka humbur jetën në plazhin e Borshit pak pas mesditës së sotme.

Vrasja e Gjin Ndojit alias Gjin Boriçi, mendohet të jetë kryer për gjakmarrje. Një sagë vrasjesh që nisi që në vitin 1997.

Vijojnë kontrollet për monitorimin e zbatimit të masave kufizuese, me qëllim parandalimin e përhapjes së Covid-19.

Një aksident rrugor ka ndodhur paraditen e sotme në Lushnje.

Gjykata e Pogradecit ka lënë në burë 44-vjeçarin, Olsi Çekiçi që katër ditë më parë vrau duke i prerë kokën nënës së tij në fshatin Buçim

Një 65-vjeçar ka humbur jetën në një aksident rrugor.

Vijon puna për gjurmimin, identifikimin dhe sekuestrimin e aseteve që janë përfituar nga veprimtaritë kriminale.