Aksident i frikshëm, makina bie nga 8 metra lartësi

12/04/2019 - 14:16

Foto ilustruese

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mesditë në afërsi të fshatit Leskaj, në Këlcyrë.

Sipas raportimeve të para, një makinë ka dalë nga rruga duke rënë nga 8 metra lartësi, ndërsa ka disa të plagosur.

Nga informacionet paraprake thuhet se drejt vendit të ngjarjes janë nisur dy ambulanca dhe një helikopter, i cili pritet të transportojë shoferin, pasi ndodhet në gjendje kritike për jetën.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një person është shoqëruar nga policia në lidhje me vrasjen e ish-efektivit të policisë, Santiago Malko.

Një automjet tip “Benz” ka dalë nga rruga, në afërsi të Maminasit, në autostradën Durrës-Tiranë.

Pas ndalimit të një kamioni me municione dhe armë në Greqi, është shkatërruar një grup kriminal.

Policia ka arrestuar dy të rinj pasi akuzohen se pas një konflikti qëlluan në ajër me armë.

Një aksident i rëndë është regjistruar në Rrugën e Kombit, në afërsi të fshatit Gziq, ku një automjet ka humbur kontrollin dhe është përp

Digjet 1 ha ullishtë gjatë natës në Samurr të Elbasanit.

Një aksident rrugor ka ndodhur këtë mbrëmje në Lezhë.

Të tjera detaje zbulohen rreth dosjes së plotë të Prokurorisë për operacionin “Limit”, i cili goditi katër banda kriminale të trafikut nd

Ditën e sotme Shërbimi i Kontrollit të Brendshëm në Burgje, pas një kontrolli në pjesën e regjimit të jashtëm të IEVP Rrogozhinë, sekuest