Aksident i rëndë, 4 të plagosur

05/12/2019 - 18:42

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Shkodër.

Burime nga policia kanë bërë të ditur se, dy makina janë përplasur në rrugën Shkodër-Koplik, në afërsi të fshatit Shtoj i vjetër.

Nga të dhënat e para, mësohet se janë 4 persona të plagosur rëndë.

Ata janë nisur për në spital, ndërsa policia po heton për të zbardhur shkaqet e ngjarjes.

Edhe mbrëmjen e djeshme në Shkodër, u përplasën 2 makina dhe mbetën të plagosur 4 persona.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një sasi e konsiderueshme lënde narkotike e dyshuar kanabis sativa është kapur në doganën e Bllatës.

Mesditën e sotme një autobus urban në Paskuqan ka marrë flakë në lëvizje e sipër.

Katër të rinj kanë përfunduar në prangat e policisë pasi kanë kundërshtuar dhe goditur një efektiv policie në ambientet e stacionit polic

Vijon pa ndërprerë Operacioni Forca e Ligjit, në zbatim të detyrave të përcaktuara në Aktin Normativ të datës 31 janar 2020.

Vijojnë goditjet e njëpasnjëshme në kuadër të operacionit “Perimetri”.

Theu masën e sigurisë “Arrest në shtëpi”, bie në prangat e policisë 26-vjeçari me precedent të theksuar kriminal.

Specialistët për Hetimin e Trafikut të Paligjshëm dhe Narkotikëve në Drejtorinë Vendore të Policisë Durrës kanë ndaluar shtetasin e shpal

Tre persona janë përplasur me policinë në hyrje të Gjykatës së Shkodrës, duke krijuar tension para këtij institucioni.

Arrestohet një 38-vjeçar nga Durrësi për llogari të Italisë, ku ishte dënuar me 3 vite e 5 muaj burg për dhunë.

Një 20-vjeçar ka aksidentuar me makinë 57-vjeçarin Durim Gjini dhe më pas është larguar nga vendngjarja.