Aksident i rëndë, përplasen disa makina

18/10/2018 - 16:16

Një aksident ku janë përfshirë disa makina ka ndodhur sot në mesditë në Fier, në aksin që lidh këtë qytet me Levanin.

Sipas inforamcioneve janë përplasur dy makina, por nuk raportohet për të lenduar.

Si pasojë e aksidentit, rruga është bllokuar dhe vargu i makinave është disa kilometra i gjatë.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po pë punon për zbardhjen e shkaqeve, por dhe për disiplinimin e trafikut.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Policia e Cërrikut ka arrestuar në flagrancë një 41-vjeçar, pasi akuzohet se ka dhunuar me sende të forta për motive të dobëta kunatën e

Dy shqiptarë janë ndaluar në aeroportin e Berlinit në Gjermani pasi nuk kishin leje qëndrimi në këtë shtet, ndërsa bashkë me to janë arre

Pas krimit të rëndë të ndodhur një ditë më parë në Tiranë, ku 52-vjeçari Majlind Lala vrau me thikë vjehrrin dhe vjehrrën në shtëpinë e t

Ekipi i policisë së Livornos arrestoi një 35-vjeçar shqiptar, pasi në garazhin e tij u gjetën 830 kg drogë, nga të cilat 564 kg marijuanë

Avokati i Klement Balilit, Theodhori Sollaku deklaroi për mediat se klienti i tij nuk i është shmangur drejtësisë.

Në fshatin Xibrrakë, në shtratin e lumit Shkumbin është gjetur i mbytur shtetasi N.P. 77 vjeç, banues në Elbasan, njoftoi policia.

Detaje tronditëse janë zbuluar lidhur me vrasjen e shqiptarit Albert Bako në burgun e Koridallosit në Athinë.

Një shqiptar, identiteti i të cilit nuk bëhet me dije, është gjetur sot i vetëvarur në paraburgimin e Agiou Nikolaou në Kretë të Greqisë.

Një makinë policie është aksidentuar në orët e para të mëngjesit të sotëm në kryeqytet.

2 raste krime kundër personit raportohen të kenë ndodhur në qarkun Durrës gjatë të dielës apo mëngjesin e së hënës.