Aksident me pasojë vdekjen, drejtuesi humb kontrollin dhe përplaset me murin

01/12/2020 - 11:19

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur këtë mëngjes në Lushnje. Policia bën me dije se viktima ka mbetur shtetasi N.R. 53 vjeç.

Po ashtu autoritetet policore, bëjnë me dije se 53-vjeçari banues në Plug, ka qenë duke drejtuar automjetin tip “Benz” dhe dyshohet se për shkak të problemeve shëndetësore ka humbur kontrollin dhe është përplasur me një mur në anë të rrugës.

Përplasja ka qenë e fortë dhe 53-vjeçari ka ndërruar jetë në vend. Në vendin e ngjarjes ka shkuar grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të saj.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një 31-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Vlorës pasi dyshohet si autori i dytë i kalimit kontrabandë migrantët që vijnë nga vendet

Në sulmin e rëndë që ndodhi mbrëmjen e 11 janarit në një kafene në Agios Sostis të Greqisë, ku u përplasën një grup shqiptarësh mbeti i v

Policia e Kurbinit ka vijuar operacionin e koduar policor “Godull”, duke e çuar në tre numrin e të arrestuarve në kuadër të këtij operaci

Një tjetër rast shokues i abuzimit seksual me të mitur është zbuluar së fundmi në Ksamil.

Një shtyllë e linjës elektrike është rrëzuar dhe ka zënë poshtë dy makina.

Një punëtor ka rënë nga lartësia në një pallat në ndërtim dhe ka mbetur i plagosur. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Sali Nivica” në kryeqyt

Policia e Kamzës ka marrë një telefonatë këtë mesditë, ku është denoncuar për marrjen peng të një personi.

Policia e Shtetit njofton se gjatë 24 orëve të fundit janë ndëshkuar me masë administrative 361 shtetas që u konstatuan pa maskat mbrojtë

Një makinë me drejtuar K.V. ka aksidentuar sot një punonjëse të policisë rrugore.

Policia e Shtetit njofton se janë ekstraduar nga Gjermania dhe Kosova drejt vendit tonë, 2 persona si dhe drejt Kosovës një tjetër.