Aksident me të plagosur, shkatërrohen makinat nga përplasja (FOTO)

16/07/2019 - 13:23

Një aksident rrugor ka ndodhur në aksin Korçë-Bilisht, me pasojë plagosjen e katër personave. Aksidenti është shënuar në afërsi të vendit të quajtur Cangonji.

Dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën, duke lënë të plagosur katër persona, të cilët ndodhen në Spitalin e Bilishtit.

Siç shihet dhe nga fotot e publikuara nga BalkanWeb, përplasja mes mjeteve ka qenë e fuqishme sa ata janë shkatërruar.

Mësohet se në vendngjarje kanë mbërritur edhe dy zjarrfikëse.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një 19 vjeçar nga Elbasani humbi jetën mëngjesin e sotëm në Kremona pasi u përplas nga një furgon, ndërsa po shkonte me motorrin e tij në

Në muajin korrik 20-vjeçarja shqiptare Sabrina Lekaj u gjet e vrarë në Adelaide të Australisë dhe i dyshuar për këtë krim ishte babai i s

Një i ri shqiptar ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm si pasojë e një aksidenti në Itali.

Edhe pse ka kaluar 24 orë nga gjetja e një trupi të dekompozuar në detin Adriatik nga një peshkarexhë që lundronte në ujërat e Durrësit,

Policia e Tiranës ka finalizuar operacioni policor antikanabis të koduar "Fag" duke goditur një rast të tentativës për kultivim të bimëve

Policia Rrugore e Durrësit vijon zbatimin e planit të masave për përballimin e fluksit gjatë sezonit turistik veror dhe rritjen e paramet

Policia ka arrestuar një 25-vjeçar në Elbasan pasi qarkullonte me armë zjarri.

Një 53-vjeçar është gjetur i pajetë mëngjesin e sotëm në afërsi të lumit Devoll në Gramsh. 

Ditën e djeshme rreth mesditës në  Gjermani, është raportuar për një vrasje të dyfishtë.

Një ngjarje aspak e zakontë ka ndodhur në Itali dhe protagoniste e saj ka qenë një grua shqiptare. Mediet fqinje raportojnë se një 60-vje