Aksident me vdekje në Durrës, 23-vjeçari me “Benz” përplas fatalisht këmbësoren

13/08/2020 - 09:56

Aksident me pasojë vdekjen është regjistruar mbrëmjen e djeshme në Manzë, ku ka ndërruar jetë një 58-vjeçare që po kalonte rrugën në këmbë, kur u përplas nga një “Benz”.

Më datë 12.08.2020, ora 20:45, në Manzë, shtetasi Sh. N., 23 vjeç, banues në Manzë, duke drejtuar mjetin tip “Benz”, ka aksidentuar një këmbësore, shtetasen H. K., 58 vjeçe, e cila për pasojë ka ndërruar jetë.

Ndërkohë, specialistët e Qarkullimit Rrugor arrestuan në flagrancë drejtuesin e makinës.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Policia ka arrestuar një 32-vjeçar i cili nuk i ishte bindur urdhrit për të ndaluar dhe në përpjekje për t'u larguar ka aksidentuar punon

Policia e Durrësit njofton se ka prangosur një 35-vjeçar nga Shijaku, i shpallur më herët në kërkim.

Finalizohet nga Seksioni për Hetimin e Narkotikëve në Drejtorinë Vendore të Policisë Tiranë, operacioni i koduar "Collaboration 2".

Goditen dy raste të tjera të veprimtarisë kriminale të dhënies ndihmë shtetasve të huaj për kalim të paligjshëm të kufirit, kundrejt shpë

Policia e Durrësit njofton se është finalizuar operacioni i koduar "Navigatori", në sajë të së cilit është prangosur një 47-vjeçar, i dën

Mbrëmjen e sotme, në dalje të Kamzës ka ndodhur një aksident i rëndë rrugor.

Tre automjete janë përfshirë në një aksident që ka ndodhur sot në aksin Shkozet-Durrës.

Arrestohen në flagrancë 2 drejtues mjetesh që drejtonin mjetet në gjendje të dehur.

Kapiteni i tragetit grek ‘Efthymois Sokos’ dhe kryemekaniku i tragetit “F/B-Bridge” Charalampos Chiotellis janë dënuar për ndotje të breg