Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, makina përfundon në kanal e përmbysur (FOTO)

14/12/2019 - 16:08

Një automjet ka përfunduar i përmbysur në kanal përgjatë autostradës Tiranë-Durrës, në afërsi të Maminasit. Aksidenti ka ndodhur pak minuta më parë.

Siç duket nga fotot që po publikon DurrësLajm, automjeti ka dalë jashtë rruge dhe ka përfunduar në kanal.

Nuk dihet nëse ka pasur apo jo të lënduar apo të plagosur nga ky aksident, ndërkoë që duket qartë që mjeti ka pësuar dëmtime të shumta.

Për shkak të aksidentit është regjistruar trafik i rënduar në autostradë, në drejtimin Tiranë-Durrës.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Policia e Korçës ka ndëshkuar me 100.000 lekë gjobë, pronarin e një restoranti, pasi u konstatua duke organizuar ceremoni martesore në ku

Policia e Tiranës njofton se ka parandaluar një konflikt të rëndë mes dy personave, të cilët kanë përdorur edhe armë të forta kundër njër

Vijon pa ndërprerë Operacioni Forca e Ligjit, në zbatim të detyrave të përcaktuara në Aktin Normativ të datës 31 janar 2020.

Finalizohet operacioni i koduar "Panariti" nga DVP Berat, në bashkëpunim me Komisariatin e Policisë Skrapar.

Gjendet e mbytur gruaja, e cila kishte humbur në det teksa ishte në varkë së bashku me familjarët e saj në det në jug të vendit, në Himar

Shërbimet e Policisë Kufitare në Himarë kanë arritur të shpëtojnë 3 persona që po mbyteshin në det, ndërsa një grua rezulton akoma e humb

Vijon operacioni "Transferta" nga Policia e Shtetit që ka çuar në pranga 10 persona deri më tani.

Policia Kufitare dhe roja bregdetare kanë dhënë detaje për 4 shtetas që rrezikuan të mbyteshin në det sot në Himarë, të cilët kishin dalë

Karabinierët e Fano-s në Itali, kanë vendosur në pranga një shqiptar 25-vjeçar me iniciale R.A dhe bashkëpunëtoren e tij 22-vjeçare.

Vazhdojnë penalitetet nga ana e policisë për shkak të muzikës së lartë, tashmë me ndëshkime edhe për ata që vendosin muzikë në banesa pri