Aksidenti i trefishtë në autostradë, vdes në spital 25-vjeçari (EMRI)

17/07/2018 - 22:10

Ka ndërruar jetë një prej të plagosurve në aksidentin e trefishtë të ndodhur pasditen e sotme në autostradën Tiranë-Durrës.

Mësohet se viktima është Xhemal Goga, rreth 25 vjeç i cili nuk ka mundur t’i bëjë ballë plagëve të marra duke humbur jetën në spital, edhe pse në fillim u raportua se ishin jashtë rrezikut për jetën.

"Më datë 17.08.2018, rreth orës 19:10, në autostradën "Tiranë -Durrës", në Kashar janë përplasur tre mjete, ku për pasojë janë dëmtuar dy shtetas, (pasagjerë në dy prej mjeteve), të cilët aktualisht ndodhen në spital nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën," njoftoi policia pak më herët.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Prej kohësh emri i tij përflitej, si një nga bashkëpunëtorët në lidhje me grabitjen e 9 prillit në Rinas.

Autori i 5-të i dyshuar për grabitjen në aeroportin e Rinasit, Elton Pikli është arrestuar nga policia në Qafë Thanë.

Shqiptarja.com mëson se njëri nga pesë personat që morën pjesë në grabitjen e Rinasit është Talo Çela nga Elbasani.

Është zbuluar identiteti i personit të pestë që është arrestuar nga Policia për llogari të grabitjes së ndodhur në Rinas më 9 prill.

Arrestohet autori i 5-të i dyshuar për grabitjen në Rinas.

Policia ka arrestuar në flagrancë një 56-vjeçar pasi ka kanosur me armë zjarri një shtetas për motive pronësie.

Alkond Bengasi i cili u arrestua një ditë më parë nga policia si i përfshirë në ngjarjen e 9 prillit, ku u grabitën disa miliona euro në

Një ditë pas vdekjes së 25-vjeçares Rexhina Debrova pas lindjes çezariane, del edhe rezulati i autopsisë së mjeksisë ligjore.

Një 16-vjeçare me origjinë nga Durrësi dhe një 19-vjeçar nga Maroku kanë humbur jetën në një aksident tragjik të ndodhur rreth orës 16:00