Aksidentohen dy persona, dërgohen me urgjencë në spital

18/10/2019 - 21:48

Dy persona kanë mbetur të plagosur si pasojë i një aksidenti të ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Sauk – Tiranë.

Mësohet se dy automjete janë përplasur më njëra-tjetrën në vendin e quajtur “Sofra e Ariut”. Bëhet me dije se të plagosurit janë transportuar për në spital për të marrë ndihmën e nevojshme mjekësore.

Njoftimi i policisë:

Aksident në aksin rrugor Sauk – Tiranë. Aksidenti ka ndodhur në vendin e quajtur Sofra e Ariut.

Në aksident janë përfshirë dy automjete. Sipas informacionit paraprak janë dy të plagosur, të cilët janë dërguar në Spitalin e Traunës.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Karabinierët ne Città della Pieve arrestuan dy shtetas shqiptarë, që pasi iu bë shenjë të ndalonin makinën bënë manovra dhe shtuan shpejt

Një aksident automobilistik i ka marrë jetën një 35-vjeçareje në Kamëz.

Policia e Tiranës ka parandaluar përshkallëzimin e një konflikti mes familjarëve në kryeqytet.

Ish-kryebashkiaku i Vorës, Agim Kajmaku, ka apeluar masën “arrest me burg” të dhënë ndaj tij.

Një 34-vjeçare i ka dhënë fund jetës në kushte të rënduara psikologjike në Tiranë ditën e djeshme, duke u hedhur nga kati i 12 i shkallëv

Policia e Tiranës ka goditur dy raste të veprimtarisë kriminale në fushën e shpërndarjes së drogave në doza duke finalizuar dy operacione

Adela Gjoka ishte në vit të fundit të shkollës së lartë, në Fakultetin e Inxhinierisë në Tiranë.

Një tjetër aksident tragjik në Itali i ka marrë jetën një të riu shqiptar.

Kjo është Amarilda Leka 33-vjeçarja me origjinë nga Përmeti që u arrestua në Tiranë.