Aksidentohet "Benz-i" në autostradën Durrës-Tiranë (FOTO)

15/09/2019 - 13:21

Një automjet tip “Benz” ka dalë nga rruga, në afërsi të Maminasit, në autostradën Durrës-Tiranë.

Fotot që sjell DurrësLajm nga vendngjarja janë vetëm pak çaste pas aksidentit. Në foto shihet automjeti që ka dalë nga rruga dhe është dëmtuar rëndë në pjesën e përparme. Nuk dihet me saktësi se çfarë ka ndodhur dhe nëse ka persona të lënduar.

As efektivët e policisë nuk kishin mbërritur ende në vendngjarje, ndërkohë që trafiku është rënduar, siç duket qartë në fotot që po publikojmë.

Rradhë të gjata automjetesh vihen re në autostradë, në drejtimin Durrës-Tiranë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në autostradën Tiranë- Elbasan, ku si pasojë ka humbur jetën një person.

Sherri për një borxh qiraje në një lavazho për pak sa nuk i ka kushtuar jetën 3 punonjësve dhe një personi që ishte duke larë automjetin

Tre shqiptarë janë arrestuar nga autoritetet italiane, pasi kishin mbjellë hashash në një zonë të pyllëzuar të San Benedetto Belbo në Ita

Policia ka sekuestruar 3 kg e 200 gr  lëndë e dyshuar narkotike Cannabis Sativa, ndërsa ka arrestuar në flagrancë poseduesin.

Ekstradohet drejt Greqisë një shtetas ukrainas, i kërkuar nga drejtësia greke, i dyshuar për vrasje.

Santilo Basho, vëllai i Tesilvan Bashos, të dy të arrestuar pak ditë më parë në Selenicë të Vlorës, u njoh sot me masën "arrest me burg"

Një 37-vjeçar nga Durrësi, i shpallur në kërkim për tre vepra të ndryshme penale ka rënë në prangat e policisë së qytetit bregdetar.

Policia e Durrësit në vijim të kontrolleve në banesa dhe në territor për drogë, ka goditur dy raste të mbajtjes së lëndëve narkotike në b

Një apartament në katin e fundit të një pallati është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm në kryeqytet.

Dy persona kanë mbetur të plagosur si pasojë i një aksidenti të ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Sauk – Tiranë.