Aksidentohet nga makineria e punës, humb jetën punëtori (EMRI)

12/06/2019 - 11:56

Një 52-vjeçar ka humbur jetën pasi është aksidentuar nga makineria e punës.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur sot në Librazhd ku viktimë ka mbetur shtetasi Hiqmet Vercani, punëtor miniere.

Informacion paraprak

Shtetasi H.V., rreth 52 vjeç, banues në fshatin Pishkash,Librazhd, ka ndëruar jetë pasi është aksidentuar me makineri të punës , i cili ishte punëtor në një minier.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një person ka humbur jetën mbrëmjen e sotme si pasonjë e një aksidenti te Unaza e Re.

“Veliera e cila u kap me 1 ton drogë në Greqi nuk kishte ardhur nga Shqipëria”.

Babai i 26-vjeçarit Indrit Çelaj, i cili ndërroi jetë mëngjesin e sotëm në spital, ka folur pas vrasjes së të birit me plumb në kokë, ndë

Policia greke ka kapur një velierë me mbi 1 ton drogë, e cila ishte nisur nga Shqipëria.

Policia e Shtetit njofton se ka ekstraduar një 32-vjeçar nga Amerika dhe një 21-vjeçar nga Gjermania.

Policia ka dhënë detaje të reja në lidhje me ngjarje e rëndë, ku një 26-vjeçar u plagos me plumb në kokë dhe për pasojë ndërroi jetë, tek

Trafik tejet i rënduar raportohet paraditen e sotme në autostradën Tiranë- Durrës, teksa radha e automjeteve që presin për të vijuar lëvi

Finalizohet një tjetër operacion në fushën e armëmbajtjes pa leje dhe krimit ndaj personit, falë bashkëpunimit me qytetarët.

Policia e Tiranës ka zbardhur ngjarjan e rëndë të ndodhur dje në "Myslym Shyri", teksa u qëllua me plumb në kokë 26-vjeçari Indrit Çelaj.