Aksidentohet për vdekje 22-vjeçari (EMRI)

23/02/2021 - 08:09

Një aksident me pasojë vdekjen e 22-vjeçarit Redon Zefi ka ndodhur sot në aksin Laç-Patok në Kurbin.

"Në aksin rrugor Laç-Patok, drejtuesi i mjetit tip “Opel” shtetasi R.Z., 22 vjeç, banues në Laç, Kurbin ka humbur kontrollin e mjetit duke dalë nga rruga, ku për pasojë ka gjetur vdekjen.", njofton policia.

Grupi hetimor në vendngjarje po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Policia e Korçës ka arrestuar 3 shtetas dhe ka shpallur në kërkim një tjetër, në kuadër të operacionit  "Perimetri".

Dy persona kanë përfunduar në pranga ndërsa një tjetër po hetohet në gjendje të lirë, pasi kundërshtuan me dhunë punonjësit e policisë.

Një sherr është regjistruar sot në zonën e Bllokut, mes dy personave rreth orës 15:15.

Rëndohet bilanci i aksidentit tragjik që ndodhi mëngjesin e sotëm në Rrogozhinë.

Një 45-vjeçar i shpallur në kërkim ka rënë në prangat e policisë së Durrësit.

Policia e Durrësit njofton se ka vënë në pranga drejtuesin e kamionit tip "Volvo", i cili një natë më parë aksidentoi drejtuesin e biçikl

Tre anëtarë të një familjeje në Rubik kanë ndërruar jetë për shkak të koronavirusit brenda pak ditësh. 

Shkon në dy numri i viktimave të aksidentit të rëndë në Rrogozhinë që ndodhi mëngjesin e sotëm rreth orës 06:00.

Një aksident i rëndë me pasojë një të vdekur dhe tre të plagosur ka ndodhur në Rrogozhinë. Nga burimet zyrate mësohet se në aksident janë

Një person ka mbetur i plagosur pak minuta më parë në autostradën Tiranë – Durrës pas përplasjes së një kamioni me një biçikletë.