Aksidentohet për vdekje një person (EMRI)

25/03/2019 - 10:37

Një 50-vjeçar ka humbur jetën mëngjesin e kësaj të hëne si pasojë e një aksidenti në qytetin e Elbasanit.

Ngjarja ndodhi në lagjen Shënkoll ndërsa mësohet se viktima është shtetasi Gëzim Keci.

50-vjeçari po lëvizte me biçikletë, kur u përplas nga një kamionçinë që drejtohej nga një 63-vjeçar.

Keci u dërgua në spital i plagosur, por pavarësisht ndihmës mjekësore nuk mundi t’i shpëtonte plagëve të marra dhe ndërroi jetë.

Autoritetet policore shoqëruan në komisariat drejtuesin e kamionçinës, ndërsa hetimet për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit vijojnë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Policia njofton se ka shpallur në kërkim dy vëllezër pasi dyshohet se kanë qëlluar me armë zjarri në drejtim të shtetasit  B.D.

Gjykata Elbasanit ka lënë në burg 4 nga 7 drejtuesit e Partisë Demokratike në qytetin e Elbasanit të cilët u arrestuan se më datë 13 qers

Një 43-vjeçar ka humbur jetën në ambjentet e punës pasi është rrëzuar nga skela.Policia bën më dije se ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth o

Një kalimtare është aksidentuar nga një autoambulancë paraditen e sotme tek ish-Restorant Durrësi në Tiranë.

Detaje të reja kanë dalë nga aksidenti tragjik i ndodhur mëngjesin e sotëm në Tiranë, ku humbën jetën 3 pjesëtarë të së njëjtës familje.

Një ngjarje e rëndë ka tronditur qytezën Kunzell në Gjermani.

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Elbasan-Tiranë.

Një aksident i rëndë është regjistruar mbrëmë në kryeqytet.

Një 25-vjeçar nga Kosova humbi jetën të premten në Gjermani pas një aksidenti fatal me skavator.

Forcat e Posacme "Shqiponjat" kanë goditur dy raste të armëmbajtjes pa leje në Tiranë.