Aksidentohet për vdekje polici 50-vjeçar

Postuar: 13/08/2017 - 09:31

Një aksident tjetër i rëndë është regjistruar mëngjesin e sotëm në autostradën Lezhë- Shkodër, në afërsi të Kryqëzimit të Kallmetit, ku shërbimet policore që kanë konstatuar se kishte dalë nga rruga mjeti tip “Benz”, ku për pasojë ka humbur jetën drejtuesi i mjetit, shtetasi Lek Nikolli, 50 vjeç, punonjës i policisë kufitare në Shëngjin, i cili udhëtonte i vetëm. 

Në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor në bashkëpunim me Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Lezhë, vazhdojnë hetimet për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit. 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Dy shqiptarë dhe një italian janë arrestuar nga policia italiane për transport dhe posedim të lëndëve narkotike.

   Pasditen e sotme, policia e Vlorës është vënë në lëvizjes pas një telefonate që njoftonte për të shtëna me armë zjarri në Orikum.

   Një 56-vjeçar, baba i dy fëmijëve është arrestuar me akuzën se ka kryer veprime të turpshme me fëmijët dhe ka dhunuar bashkëshorten.

Një 32-vjeçar ka tentuar ti japë fund jetës duke u vetëhelmuar në banesën e tij.

Pamjet që shihni i përkasin një aksidenti të ndodhur mëngjesin e 30 nëntorit të këtij viti rreth orës 07:20 minuta në rrugën nacionale Ti

Dy persona të shpallur në kërkim, njëri prej të cilëve në kërkim ndërkombëtar nga autoritetet Italiane, janë ndaluar nga uniformat blu.

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në një institucion parashkollor ku edukatorja është dhunuar fizikisht nga drejtoresha br

Dy shtetas shqiptarë dhe një italian, kanë rënë në prangat e karabinierëve pasi po transportonin me makinë 45 kilogramë kanabis sativa.

Një i moshuar është gjetur i pajetë në një kanal me ujë në aksin rrugor Fier - Seman.

Me celularin e të birit në dorë dhe me apelin për drejtësi Shaban Kapllanaj qëndron në dyert e gjykatës në kërkim të një përgjigje se për