Arrestohet i riu në Durrës, ja çfarë i bënte 19-vjeçares

Postuar: 16/05/2018 - 18:25

   Prej 3 javësh, 23-vjeçari A.S. ishte kthyer në makthin më të madh për një vajzë të re, vetëm 19 vjeçe.

Fiksimi i të riut nga Durrësi për 19-vjeçaren A.K. ishte kthyer në një përndjekje të vërtetë, pasi ai nuk i ndahej vajzës, duke e ngacmuar në të gjitha format e mundshme.

E ndodhur në një situatë që vetëm përkeqësohej dhe duke pasur frikë edhe për jetën e saj, vajza e re i është drejtuar policisë për ndihmë, duke vënë në dispozicion të efektivëve të rendit të gjitha provat që vërtetonin përndjekjen 3-javore.

Policia ka marrë masa të menjëhershme duke arrestuar në flagrancë të riun 23-vjeçar.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Fier, ku një 51-vjeçare ka humbur jeten pasi është përplasur nga një makinë.

   Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Gjirokastër, ku katër të rinj kanë mbetur të plagosur.

   Këtë të martë, qyteti i Lushnjes u trondit nga të shtënat me armë zjarri, kur një i ri i maskuar tentoi të grabisë një bankë të niveli

   Një i moshuar 83 vjeç është gjetur i vdekur në shtëpinë e tij, në lagjen nr.12 në Durrës.

   Ndërsa kanë qenë nën ndikimin e alkoolit, katër persona nga Durrësi kanë bërë “të fortët” me policinë, duke kundërshtuar shoqërimin e

   Një person i maskuar ka tentuar të grabisë një të nivelit të dytë në qytetin e Lushnjës, por nuk ia ka dalë.

Policia shqiptare ka bërë një sqarim në lidhje me arrestimin e shqiptarit në Greqi, i dyshuar si i lidhur me ISIS.

Një shtetas i shpallur në kërkim nga Policia e Durrësit, është ndaluar ditën e djeshme.

Një aksident i rëndë raportohet të ketë ndodhur në Rinas, ku një makinë ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga.

Një fëmijë 6-vjeçar ka përfunduar në spital si pasojë e një aksidenti të ndodhur një ditë më parë në Durrës.