Automjeti tip Benz përplaset me kamionin, pasagjerja humb jetën në spital

05/12/2019 - 20:16

Ka ndëruar jetë  në spitalin e Shkodrës 63-vjeçarja Marije Leka, e cila mbeti e plagosur mbrëmjen e sotme në aksidentin e rëndë që ndodhi në aksin Shkodër-Koplik.

Viktima ndodhej në mjet së bashku me të birin, Petrit Leka, i cili po drejtonte automjetin.

Aksident i rëndë u regjistrua mbrëmjen e sotme në aksin Shkodër-Koplik. Një automjet tip “Benz” është përplasur me një kamion, duke shkaktuar 3 persona të plagosur dhe një të vdekur. Marije Leka ndërroi jetë në spital, pasi nuk mundi dot t’u mbijetonte plagëve të marra.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Policia e Shtetit ka vënë në pranga një 23-vjeçar me banim në Tiranë, i shpallur në kërkim në Mbretërinë e Bashkuar.

Një 43-vjeçar ka rënë mbrëmjen e sotme në prangat e policisë, gjatë një aksioni të mirëorganizuar nga inspektorët e Komisariatit të Polic

Gjykata e Posaçme e Apelit ka shtyrë seancën gjyqësore ndaj ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahir për në datën 28 prill.

Është shtyrë me një muaj seanca paraprake për akuzat ndaj ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla.

Detaje të reja zbulohen për ngjarjen e ndodhur dje në Sarandë ku u gjet i pajetë në banesë një shtetas amerikan.

Vijon operacioni antidrogë i koduar "HIGH QUALITY" në Durrës, goditet një tjetër rast i shpërndarjes së drogave të forta në doza të vogla

Një i ri është vënë nën hetim nga policia, pasi ka kërcënuar drejtorin e urgjencës. Ngjarja ka ndodhur në spitalin e Elbasanit.

Qëlluan me armë zjarri në ajër, identifikohen dhe kapen në kohe reale autorët në Dibër.

Të shtëna me armë zjarri në zonën e Orikumit në Vlorë.

Policia e Vlorës në bashkëpunim me Interpol Tirana, ka organizuar dhe finalizuar operacionin policor të koduar “Kumia”, në kuadër të të c