Banesa përfshihet nga flakët, humb jetën e moshuara

27/03/2020 - 07:47

Një banesë është përfshirë nga flakët në fshatin Poloskë të Devollit.

E moshuara që jetonte aty, ka ndërruar jetë pasi nuk ka mundur të dalë dot nga banesa. Viktima ishte Nezaqet Gjoza e moshës 90 vjeçe. 

Ngjarja dyshohet të ketë ndodhur aksidentalisht. 

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes për të kryer hetimet e mëtejshme.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në aksin rrugor Shkodër–Bushat. Raportohet se bëhet fjalë për një viktimë.

Një 38-vjeçar është arrestuar nga policia pasi ka aksidentuar me makinë një të mitur dhe më pas është larguar nga vendngjarja.

Plagoset me thikë Admir Mulaj, vëllai i gjyqtares së Kolegjit të Posaçëm të Apelimit, Natasha Mulaj. Ngjarja ka ndodhur pak ditë më parë,

Zbardhen emrat e të arrestuarve që kanosën pronarin e një lokali në lagjen nr.13 në Durrës dhe i thyen xhamat e ambientit.

Seanca e radhës për Arbër Cekajn, Donaldo Lushajn dhe Armafo Pezakun në Gjykatën e Posaçme të Apelit është shtyrë sërish.

Forca e Posaçme "Shqiponjat" në bashkëpunim me Komisariatin e Policisë nr. 2 në kryeqytet kanë arrestuar një 23-vjeçar nga Shijaku.

Policia e Durrësit njofton se Specialistët për Hetimin e Krimeve kanë vënë në pranga dy shtetas të shpallur në kërkim.

Policia kufitare në Kukës ka ndaluar një shtetas të shpallur në kërkim ndërkombëtar nga Austria.

Dy persona kanë përfunduar në prangat e policisë së Durrësit pasi kanë kanosur pronarin e një lokali në zonën e Plazhit dhe i kanë thyer

Një aksident i rëndë me dy të vdekur dhe dy të plagosur ka ndodhur mbrëmjen e së hënës në Ponoshec të Gjakovës në Kosovës.