“Benz”-i humb kontrollin, aksidentohet përpara Prefekturës në Durrës (VIDEO)

01/10/2020 - 16:50

Një aksident u regjistrua pasditen e sotme përballë Prefekturës te sheshi “Liria” në Durrës.

Një automjet tip “Benz” humbi kontrollin dhe doli nga rruga duke u përplasur me bordurat metalike të trotuarëve.

Ngjarja shkaktoi panik te çifti që ndodhej në mjet, për shkak edhe të tymit që filloi të dalë nga makina, ndërsa nuk u regjitsruan persona të lënduar.

Policia mbërriti në vendin e ngjarjes dhe shoqëroi drejtuesin e “Benz”-it për veprime të mëtejshme, si dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Policia Kufitare vijon të kryejë kontrolle të shtuara në kufirin e gjelbër me Greqinë, për të parandaluar dhe goditur krimet ndërkufitare

Një i ri ka mbetur i plagosur pasi u godit me thikë nga dy bashkëmoshatarë të tij.

Arrestohet një shofer i dehur nga blutë e Durrësit.

Iu merrte rrjetat e peshkimit disa peshkatarëve, policia e zbulon rastin pas denoncimit dhe arreston një person nga Durrësi.

Një pikë servisi mjetesh është përfshirë nga flakët në Elbasan.

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e së premtes në zonën e Xibrakës.

Një mjek ka humbur jetën në një aksident të ndodhur këtë të premte në aksin rrugor Lezhë-Shkodër.

Policia e Shtetit njofton se gjatë 24 orëve të fundit janë ndëshkuar me masa administrative 844 qytetarë që janë konstatuar pa maska mbro

Një person është gjetur i pajetë në një objekt të braktisur në kryeqytet.

U kap duke qarkulluar me armë zjarri në qytet, vihet në pranga një 31-vjeçar në Korçë.