"Benz"-i përplaset me pemën. Plagoset drejtuesja dhe kalimtarja (FOTO)

10/06/2021 - 19:30

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në rrugën "Xhanfize Keko" pranë Kinostudios.

Një makinë e tipit "Benz" ka dalë nga rruga dhe është pëplasur me një pemë. Brenda makinës ka qenë një vajzë, e cila ka mbetur e plagosur.

Kjo e fundit është transportuar me urgjencë në spital, ndërsa nuk dihet ende gjendja e saj shëndetësore. Po ashtu bëhet e ditur se e lënduar ka mbetur edhe një kalimtare e rastit.

Dyshohet se ngjarja ka ndodhur si pasojë e motit me shi dhe shpejtësisë së lartë me të cilën po lëvizte mjeti.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

U kap duke transportuar dy emigrantë të paligjshëm, vihet në pranga një person.

Kryente ndërtime pa leje, vihet në pranga pronari i banesës ku po kryeshin punimet.

Zbardhet dhe dokumentohet ngjarja e datës 13.09.2020, ku në aksin rrugor Kosovë e Vogël-Jeta e Re, Njësia Administrative Fiershegan, ësht

Vijojnë kontrollet nga Policia e Durrësit për konstatimin e ndërtimeve pa leje dhe zënien e hapësirës publike.

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Elbasan-Peqin, ku ka humbur jetën një person dhe kanë mbetur të plagosur gjasht

Një 18-vjeçar ka mbetur i plagosur me thikë pasditen e sotme në Tiranë, pasi është goditur nga një i ri 22-vjeçar që dyshohet se vuan nga

Një sherr mes dy kushërinjve ka degjeneruar në përdorimin e armëve të zjarrit.

Një i ri shqiptar është arrestuar nga policia italiane pasi u kap me një sasi kokaine që kapte vlerën e rreth 500 mijë euro në treg.

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në lagjen Nr.