"Benzi" del nga rruga te Gjiri Lalzit, i riu përfundon në spital

Postuar: 15/04/2018 - 18:33

Një 23-vjeçar është aksidentuar ditën e djeshme teksa udhëtonte me mjetin e tij te Gjiri Lalzit-Kepi Rodonit.

Sipas Drejtorisë Vendore të Policisë Durrës, shtetasi M.H, vjeç 23, banues në Tiranë, duke drejtuar mjetin tip “Benz”, ka dalë nga rruga dhe për pasojë është dëmtuar.

Mësohet se i riu ka përfunduar në spital dhe ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën.

Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Berat.

Njoftimi i policisë

*Më datë 14.04.2018, u referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Berat, për shtetasin M.H, vjeç 23, banues në Tiranë, me leje drejtimi, pasi te Gjiri i Lalzit-Kepi i Rodonit, duke drejtuar mjetin tip “Benz”, ka dalë nga rruga dhe për pasojë është dëmtuar dhe ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Policia e Durrësit ka finalizuar operacionin "Fusha e Rërës", ndërsa në pranga ka rënë një 46-vjeçar i dënuar më parë për "Vrasje me dash

Mbrëmjen e djeshme, rreth orës 20:00 në fshatin Dukaj, Tepelenë, është dëmtuar rëndë një person pasi i kanë rënë gurët që kishte ngakruar

Një avokate është arrestuar gjatë ditës së sotme për korrupsion, ndërsa nën hetim është vënë edhe një prokuror.

Pesë shqiptarë janë përleshur me njëri-tjetrin jashtë një lokali në Chieti të Italisë mbrëmjen e djeshme.

Në vijim të punës për zbardhjen e vjedhjeve të ndodhura më parë, grupi hetimor në policinë e Elbasanit ka zbardhur zbardhja një sërë vjed

Një person i ka vënë zjarrin derës së jashtme të Bashkisë së Librazhdit.

Pas sulmeve tronditëse ndaj disa grave në Gjenevë, policia zvicerane arrestoi disa të dyshuar.

Një 68-vjeçar është gjetur i pajetë në rrugën poshtë një pallati në lagjen “28 Nëntori” në qytetin e Vlorës, sot në mëngjes në orën 5:37.

   Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Gjirokastër ku një 47-vjeçar është plagosur rëndë.

   Specialistët për Hetimin e Krimit Ekonomik dhe Financiar në Drejtorinë Vendore të Policisë Durrës në bashkëpunim me Prokurorinë e Rret