Bie në gropën me ujë, humb jetën tragjikisht 13-vjeçari

23/05/2020 - 14:22

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Përrenjas ku një 13-vjeçar ka humbur jetën si pasojë e rënies në një gropë me ujë.

Policia në njoftimin paraprak thotë se ngjarja është shënuar në fshatin Katjel, ku i mituri me inicialet E.D., dyshohet se aksidentalisht ka rënë në një gropë me ujë dhe për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes. 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë.

Rreth orës 11:00, 34-vjeçari Bledar Lazareni banues në Elbasan, dyshohet në gjendje të rënduar psikologjike, duke drejtuar mjetin tip “To

Operacioni Forca e Ligjit është ndalur këtë të martë në Kukës.

Policia ka arrestuar 2 drejtues mjetesh, të cilët shkaktuan dy aksidente, njëri prej të cilëve me pasojë 4 të plagosur. 

Një 25-vjeçare mbeti e plagosur në Mat pasi ka rënë aksidentalisht nga ura.

Policia ka goditur një tjetër rast të tentativës për trafikim të lëndëve narkotike.

Një sherr me sende të forta në Tiranë ka përfunduar me plagosjen e dy vëllezërve binjakë.

Detaje të reja mësohen rreth ngjarjes së zjarrit në një banesë në Durrës, ku për pasojë humbi jetën e moshuara Dashurie Koçi.

Një 20-vjeçar sirian u gjet i vdekur mëngjesin e sotëm pranë ish-hotel Vollgës në lagjen nr.1 të qytetit bregdetar.

Një i ri, shtetas i huaj u gjet mëngjesin e sotëm në Durrës i pajetë.