Burri i jep fund jetës, hidhet nga kati i tetë

13/10/2019 - 16:54

Një burrë ka humbur jetën tragjikisht pasditen e kësaj të diele, pasi u hodh nga pallati ku jetonte.

Ngjarja ndodhi sot rreth orës 16:00 në Fushë Mëzez Kashar, të Tiranës.

Policia tha se dyshohet se në kushte të rënduara psikologjike, është vetëhedhur nga kati i 8-të i banesës një shtetas ende i paidentifikuar rreth 60 vjeç, i cili për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe identifikimin e trupit të pajetë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Finalizohet me sukses puna hetimore proaktive afro 18-mujore, për gjurmimin dhe sekuestrimin e pasurive që dyshohet se janë përfituar në

Një 20-vjeçar në Durrës ka përfunduar prangat e policisë pasi dyshohet se ka abuzuar seksualisht me një të mitur.

SPAK  ka përfunduar hetimet dhe në përfundim të tyre janë marrë të pandehur dhe dërguar për gjykim të pandehurit Astrit Beqiri për organi

Operacioni Forca e Ligjit vijon pa ndërprerë në zbatim të detyrave të përcaktuara në Aktin Normativ të datës 31 janar 2020.

Një 55-vjeçar ka mbetur i plagosur rëndë, pasi ka rënë nga lartësia teksa punonte në një pallat në ndërtim.

Policia e Korçës ka arrestuar një shtetas të dënuar me 8 muaj burg për vjedhje, i dyshuar si autor edhe i një vjedhje tjetër banese.

Shërbimet e Komisariatit të Policisë Mat, arrestuan shtetasin në kërkim A. C., 30 vjeç, banues në Burrel.

Strukturat Doganore gjatë kontrollit të ushtruar në bashkëpunim me punonjësit e Policisë Kufitare, sekuestruan një shumë prej 42.000 Paun

Një firmë reklamash është grabitur gjatë natës në Kodër-Kashar.

Policia e Tiranës ka vënë në pranga një 56-vjeçar pasi ka goditur një efektive të policisë.