"Çmendet" 38-vjeçari, thyen gotën dhe godet veten

Postuar: 15/04/2018 - 17:34

Një 38-vjeçar teksa ndodhej në një lokal, në gjendje të dehur ka thyer gotën dhe ka goditur disa herë veten në pjesën e barkut.

Policia e Durrësit bën me dije se ngjarja ka ndodhur ditën e djeshme, ku shtetasi M.R, vjeç 38, banues në Manzë, në Maminas është vetë-lënduar në lokalin Bar-Kafe.

Mësohet se 38-vjeçari i dehur, ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën. Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Durrës, për vlerësim.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Policia e Durrësit ka finalizuar operacionin "Fusha e Rërës", ndërsa në pranga ka rënë një 46-vjeçar i dënuar më parë për "Vrasje me dash

Mbrëmjen e djeshme, rreth orës 20:00 në fshatin Dukaj, Tepelenë, është dëmtuar rëndë një person pasi i kanë rënë gurët që kishte ngakruar

Një avokate është arrestuar gjatë ditës së sotme për korrupsion, ndërsa nën hetim është vënë edhe një prokuror.

Pesë shqiptarë janë përleshur me njëri-tjetrin jashtë një lokali në Chieti të Italisë mbrëmjen e djeshme.

Në vijim të punës për zbardhjen e vjedhjeve të ndodhura më parë, grupi hetimor në policinë e Elbasanit ka zbardhur zbardhja një sërë vjed

Një person i ka vënë zjarrin derës së jashtme të Bashkisë së Librazhdit.

Pas sulmeve tronditëse ndaj disa grave në Gjenevë, policia zvicerane arrestoi disa të dyshuar.

Një 68-vjeçar është gjetur i pajetë në rrugën poshtë një pallati në lagjen “28 Nëntori” në qytetin e Vlorës, sot në mëngjes në orën 5:37.

   Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Gjirokastër ku një 47-vjeçar është plagosur rëndë.

   Specialistët për Hetimin e Krimit Ekonomik dhe Financiar në Drejtorinë Vendore të Policisë Durrës në bashkëpunim me Prokurorinë e Rret