Çmendet burri në mes të Durrësit, thyen xhamat e bizneseve (VIDEO)

13/06/2018 - 18:10

   Një person i dehur dhe i mbuluar nga gjaku ka tmerruar pasditen e sotme qytetarët në bulevardin “Dyrrah” në Durrës.

Siç duket nga pamjet filmike të mbërritura në redaksinë e DurrësLajm, burri u është turrur biçikletave dhe karrikeve që ka gjetur në bulevard dhe ka nisur t’i thyejë.

Madje ai nuk ka nguruar t’u turret edhe qytetarëve që kanë kaluar aty pranë.

Furisë së tërbimit të tij nuk i kanë shpëtuar as bizneset, xhamat e të cilave ai ka nisur t’i thyejë.

Nuk dihet ende se çfarë e nxiti tërbimin e burrit dhe nëse ishte lënduar vetë, apo e kanë lënduar persona të tjerë, meqë është shfaqur me njolla gjaku në trup dhe veshje.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Autoritetet italiane kanë arritur të vënë në pranga dy shqiptarë, përkatësisht 24 dhe 35 vjeç, me inicialet N. F.

Ndërhyrja e Policisë ka parandaluar përshkallëzimin e një konflikti ndërsa ka arrestuar një 19-vjeçar.

Një aksident ka ndodhur sot në mesdite në rrugën Tiranë-Fushë-Krujë në afërsi të Valiasit.

Një 35-vjeçar nga Berati është arrestuar pas kallëzimit të bërë për ngacmim seksual.

Një 23-vjeçar u arrestua në Vlorë pasi u kap me doza kokaine dhe armë zjarri.

Policia e Fierit ka finalizuar një operacion antidrogë duke arrestuar tre persona me lidhje familjare me njëri-tjetrin të cilët akuzohen

Dy persona janë arrestuar në Elbasan, pasi akuzohen për plagosjen e një shtetasi.

Katër shqiptarë janë arrestuar në Itali, pasi akuzohen për grabitje në disa zona të Italisë Veriore kryesisht nga Piemonte në Lombardia.

Një aksident i rëndë automobilistik ndodhur ditën e sotme në Rumani i mori jetën Oficerit të Kontaktit të Shqipërisë pranë Qendrës për Fo

Zbulohet emri i 57-vjeçarit nga Durrësi që iu sekuestruan llogari bankare me vlerë 30 milion lekë dhe 5.770 euro, si dhe 7 pasuri të palu