Denoncimi i fqinjit: Kjo është shtesa pa leje e ish-deputetes durrsake (FOTO)

Postuar: 11/10/2017 - 13:12

Flamur Bala denoncoi sot, ish-deputeten Esmeralda Shkjau, se po ndërton pa leje një shtesë në apartamentin e saj në katin e gjashtë në lagjen nr .1 tek shëtitorja “Taulantja” në Durrës.

Në fotot e publikuara nga “Durrës Lajm”, shihet një shtesë prej druri në katin e gjashtë dhe të fundit të pallatit ku jeton ish-deputetja, sipas fqinjit.

Njoftova gjithë institucionet, shkoi atje edhe IKMT-ja e cila ndërpreu punimet”,- është shprehur Bala 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Pas identifikimit nga policia të viktimave që humbën jetën si pasojë e aksidentit tragjik në autostradën Durrës-Tiranë, në afërsi të Mami

   Në orët e vona të mbrëmjes së të mërkurës, rreth orës 23:30, në autostradën Durrës-Tiranë, pa shkuar në Maminas një mjet tip Benz me t

   Një aksident i rëndë ka ndodhur në hyrje të Maminasit.

   Ai u arrestua 2 vite më parë për dyshime të akteve terroriste e ndërsa sot ka befasuar me deklaratën e tij në gjykatë.

   Një atentat me armë zjarri është regjistruar mbrëmjen e sotme, rreth orës 20.30, në rrugën Mazzini, në Legnano, Itali.

   Një grindje mes një 32-vjeçari dhe një 49-vjeçari nga Durrësi ka përfunduar me dhunimin e shtetasit I.L.

   Rreth orës 19:15 tre persona të maskuar, një prej tyre me armë kanë hyrë me dhunë në një banesë në hyrje të qytetit të Lezhës, në afër

   Familja Preka në këto orë po perballet me një tragjedi të padëgjuar më parë dhe me momente të vështira!

   Gruaja shqiptare që u plagos mbrëmë me armë në Athinë, ka dhënë detaje të rëndësishme për hetuesit grekë në lidhje me autorin e dyshua

   Pesë emigrantë shqiptarë në Britaninë e Madhe kanë rënë në prangat e policisë, pasi janë kapur si emigrantë të paligjshëm.