Durrës, aksident me dy të plagosur (FOTO & VIDEO)

15/09/2019 - 23:00

Një aksident me 2 të plagosur është regjistruar mbrëmjen e sotme tek Shkëmbi i Kavajës,

Një autobus dhe një furgon kanë mbetur të përfshirë në aksident, ndërkohë që të plagosurit fatmirësisht janë jashtë rrezikut për jetën. Du të aksidentuarit po udhëtonin në furgon

Në pamjet filmike që sjell DurrësLajm nga vendngjarja duken dy automjetet e përplasura dhe prezenca e shtuar e efektiivëve të policisë, zjarrfikësve dhe ambulanca.

Nuk dihen ende shkaqet e aksidentit, por policia ka nisur hetimet për zbardhjen e ngjarjes. 

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Santilo Basho, vëllai i Tesilvan Bashos, të dy të arrestuar pak ditë më parë në Selenicë të Vlorës, u njoh sot me masën "arrest me burg"

Një 37-vjeçar nga Durrësi, i shpallur në kërkim për tre vepra të ndryshme penale ka rënë në prangat e policisë së qytetit bregdetar.

Policia e Durrësit në vijim të kontrolleve në banesa dhe në territor për drogë, ka goditur dy raste të mbajtjes së lëndëve narkotike në b

Një apartament në katin e fundit të një pallati është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm në kryeqytet.

Dy persona kanë mbetur të plagosur si pasojë i një aksidenti të ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Sauk – Tiranë.

Policia italiane ndaloi dje një makinë në Via Piave, drejtuar nga dy shtetas shqiptarë të moshës 44 dhe 34 vjeç, të njohur për transporti

Gjykata e Krimeve të Rënda ka pranuar kërkesën e Armando Koçerrit, për gjykim të shkurtuar.

Dy javë pas tentativës për vrasje në një lokal në Vlorë, policia arreston autorin e dyshuar që ishte shpallur në kërkim për “Vrasje me da

Merret me forcë në automjet një 31-vjeçar, por falë reagimit të mënjehershëm të Policisë, vihet në pranga njëri nga pengmarrësit, shpalle

Gëzim Toma ka tentuar të arratiset nga burgu i sigurisë së lartë në Peqin.