Durrës, bëhet për spital duke ecur rrugës!

11/07/2018 - 19:28

   Një 47-vjeçar nga Durrësi ka qenë duke ecur një ditë më parë në lagjen nr.2 të qytetit bregdetar kur është rrëzuar dhe ka dëmtuar kokën.

Mësohet se incidenti ka ndodhur në aksin “Aleksandër Goga”.

Policia sqaron se personi i dëmtuar, shtetasi A.N. është dërguar më urgjencë në spital, ku dhe ka marrë mjekimin e nevojshëm.

Pas ndihmës së parë, ai është shoqëruar në shtëpi.

Policia bën të ditur se materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Durrës, për vlerësim.

Ndërkohë nuk jepen detaje mbi arsyen që shkaktoi rrëzimin e 47-vjeçarit.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Gazetari i njohur i kronikës, Artan Hoxha, teksa ka analizuar gjendjen e rendit dhe të sigurisë në vend, ka lëshuar një deklaratë të fort

Policia greke përmes një deklarate për mediat ka dhënë detaje për operacionin e bllokimit të drogës nga Ekuadori, ndërsa u arrestuan 11 p

“Kokaina e sekuestruar dje gjatë operacionin ndërkombëtar në Ekuador ishte porositur nga mafia shqiptare”.

Një person ka humbur jetën në një aksident automobilistik në rrugën rurale që lidh fshatrat Kaçinar-Mirditë-Kaluer në Lezhë.

Policia e Lezhës në kuadër të operacionit “Forca e ligji në territor”, ka arrestuar 2 persona të cilëve iu ka sekuestruar armë dhe drogë.

Dy persona janë vënë në pranga nga policia në Mat dhe në Bulqizë, të cilat kanë qenë të shpallur në kërkim.

Një sherr mes një çifti bashkëshortësh ka bërë që burri të rrëmbejë thikën në kuzhinë dhe të plagosë të shoqen.

Seksioni për Hetimin e Trafiqeve dhe Narkotikëve ka arrestuar në flagrancë një person që kishte me vete një sasi kanabisi.

Katër shtetas shqiptarë janë arrestuar në një qytet të Rumanisë pasi kishin kaluar ilegalisht kufirin tokësor nga Serbia.

Disa detaje të reja janë mësuar lidhur me vrasjen e Fatos Ferracakut dhe plagosjen e Fatmir Meçaj.