Durrës, Benzi me impiant gazi merr flakë para karburantit

Postuar: 13/01/2018 - 16:02

Një makinë tip "Benz" ka marrë flakë në Durrës pranë urës së Dajlanit.

Sipas qytetarëve është krijuar një trafik i stërgjatë, pasi makina ishte me impiant gazi dhe nga frika se mos shpërthente policia ka ndaluar qarkullimin normal të mjeteve.

Si të mos mjaftonte që ishte me impiant gazi, "Benzi" që po merrte flakë ishte i pozicionuar shumë pranë një pike karburanti. Pas disa minutave ka mbërritur zjarrëfikësja duke shmangur ndonjë tragjedi.

Ndërkohë nuk dihet arsyeja se pse makina me targa "AA 074 GP" ka marrë flakë, por fatmirësisht nuk ka lënduar në këtë mes./ JOQ

Për të parë videot kliko tek linku: http://joq.al/artikull/305967.html

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Emri i Safet Bajrit, i konsideruar kreu i një prej bandave më të rrezikshme kriminale të Shkodrës, është shfaqur sërish të shtunën në med

Policia e Durrësit ka arrestuar në flagrancë një 37-vjeçar një ditë më parë.

Zëvendës ministri i Brendshëm, Besfort Lamallari ka zbuluar detaje për operacionin "Oaz", ku u arrestuan 11 persona si pjesë e një bande

Një shqiptar është arrestuar nga policia italiane, pasi rezulton se ishte në kërkim prej disa vitesh.

Po rregullonte mbulesën e kamionit, por në një moment është rrëzuar dhe si pasojë ka përfunduar në spital.

Seksioni për narkotikët ka nisur procedimin penal për tre të rinj të moshës 23 – 25 vjeç në Durrës, nën akuzën e “Prodhimit dhe shitjes s

Shtohen rastet e të moshuarve nga Durrësi që tentojnë t’i japin fund jetës.

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Gjirokastër, ku ka ndërruar jetë një prej shoferëve të autoambulancave në spitalin ‘Omer Nishani’.

Një vajzë 23-vjeçare në Durrës, që kujdesej për një fëmijë të vogël, është përballur me një incident, pasi fëmija në fjalë i ka rënë në p

Pas ngjarjes së rëndë që ndodhi dje në Gjirokastër, ku një punonjës ra nga një lartësi, dhe për pasojë u plagos rëndë, është arrestuar ix