Durrës, dy të arrestuar, tre të rinj nën hetim

15/07/2018 - 19:30

   Policia e Durrësit njofton se "janë arrestuar në flagrancë shtetasit, A.E., M.B, si dhe u referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Durrës, për shtetasin J. Gj, vjeç 27, 23, dhe 20, banues në fshatin Katund i Ri, Xhafzotaj dhe Pjezë".

Po sipas të njëjtit burim, gjatë kontrollit të ushtruar ndaj këtyre shtetasve u gjet dhe u bllokua në cilësinë e provës materiale një sasi e vogël lëndë narkotike e llojit “Kokainë”.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Policia italiane ka zbuluar një sasi të madhe droge prej 1250 kg, e cila ishte e fshehur në dy kamionë të ngarkuar me qepë dhe portokalle

Dy ditë pasi një 45-vjeçar me kombësi shqiptare u gjet i vdekur pranë një sheshi lojërash, ngjitur me aksin rrugor kryesor të fshatit Agi

Policia e Sarandës ka arrestuar një 46-vjeçar të shpallur në kërkim për plagosje me dashje.

Policia e Shtetit ka arrestuar një shtetas të shpallur në kërkim kombëtar, i dënuar me 8 vite burg për "trafikim të narkotikëve i kryer n

Policia greke ka arrestuar një 47-vjeçar shqiptar të akuzuar për një vrasje të ndodhur në vitin 2013.

80-vjeçari, Ndue Fuga, i cili u mor dje nga banesa e tij në Fishtë të Lezhës dhe u soll në Tiranë nën akuzën për akte dhune gjatë protest

Detaje të reja mësohen për atentatin e ndodhur një ditë më parë në qytetin bregdetar të Vlorës, ku mbetën të vdekur Orest Rexho dhe Arjan

Gjykata e Tiranës do të zhvillojë nesër seancën për masën e sigurisë për të arrestuarit e protestës së 16 shkurtit.

Policia e Vlorës ka arrestuar Armando Sulejmanin, i njohur edhe me nofkën “Çipuri”, një ditë pas atentatit në zonën e Ujit të Ftohtë ku m