Durrës, kamioni përfundon mbi trafikndarëse, trafik në autostradë (VIDEO)

03/12/2020 - 10:51

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në autostradën Durrës-Tiranë, sa kalon Sukthin.

Mësohet se një mjet kamion ka humbur kontrollin dhe është përplasur me trafikndarësen.

"Në lidhje me aksidentin e ndodhur në autostradë ju informoj që nuk ka të lënduar, një mjet kamion është përplasur me trafik ndarësen. Shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për normalizimin e trafikut.", njofotn policia.

Për shkak të aksidentit, në këtë aks është krijuar edhe trafik i rënduar.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një 58-vjeçar në Tiranë ka përfunduar në prangat e policisë.

Një ditë pas aksidentit me pasoja tragjike në rrugën “Njazi Meka” në Tiranë, policia njofton arrestimin e drejtuesit të mjetit që i mori

Tentoi të kalonte kufirin me dokumente të dyshuara si të falsifikuara, arrestohet në flagrancë 39-vjeçari në portin e Durrësit.

Detaje të reja dalin në dritë nga zhdukja e biznesmenit italian Davide Pecorelli.

Një person ka gjetur vdekjen në Pogradec, pasi shtëpia e tij është përfshirë nga zjarri.

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Itali. 

Personi që kishte marrë me qira mjetin ‘Skoda Fabia” që u gjet e djegur në vendin e quajtur ‘Kodra e Bardhë’ në Pukë, është një gjyqtar s

Katër anëtarë të familjes Avdijaj, nga Kosova por me qëndrim në Zvicër humbën jetën si pasojë e një aksidenti mbrëmjen e së enjtes në Rru

Një ngjarje e rëndë është shënuar gjatë mesditës së sotme në Tiranë. Një aksident tragjik i ka marrë jetën një 10-vjeçareje.