Durrës, një shtetas i huaj mbërrin i vdekur në spital, policia nis hetimet

13/01/2018 - 18:58

   Një shtetas sirian, i akomoduar në Qendrën e Grumbullimit për të huajt në Manzë, Durrës është dërguar me ambulancë i vdekur në spitalin rajonal të qytetit.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 00.05 të ditës së shtunë.

Mësohet paraprakisht se 63-vjeçari nga Siria A.Ç. vuante nga sëmundja e parkinsonit.

Policia e Durrësit po punon për sqarimin e rrethanave dhe përcaktimin e shkakut të vdekjes.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Nuk ka mjaftuar dhunimi nga bashkëshorti, por dajakut i është ‘bashkuar’ edhe vëllai i një 29-vjeçareje nga Durrësi.

Një punonjës policie në burgun e sigurisë së lartë në Fushë-Krujë është arrestuar në flagrancë nga kolegët e tij.

Një aksident me pasojë dy persona të plagosur, ka ndodhur sot në aksin rrugor Qukës-Stavaj të Librazhdit.

Dy ditë më parë, në orët e pasdites ka ndodhur një tjetër ngjarje kriminale në Shkodër.

Policia italiane ka arrestuar 4 shtetas shqiptarë me akuzën e trafikut të drogës.

Një 27-vjeçar ka përfunduar në arrest pasi është kapur me kokainë në automjetin e tij.

Është dënuar me 25 vite burg shqiptari i cili cilësohet si bossi i kokainës në Angli.

Policia e Elbasanit ka vënë në pranga menxaherin e firmës dhe një nga teknikët, pas ngjarjes së rëndë që ndodhi në Fabrikën e Çimentos në

Goditet një rast i trafikimit të minave me telekomandë, ndërsa është arrestuar një 28-vjeçar.

Familjarët e 39-vjeçarit që i vuri flakën vetes në makinë kanë treguar se janë të shokuar nga ngjarja.