Dy të mitur përplasen nga një makinë, në spital me urgjencë

08/10/2019 - 13:05

Dy fëmijë janë përplasur nga një makinë teksa po ecnin në rrugë në Kamëz gjate mesditës së sotme.

Nga burimet zyrtare mësohet se dy të miturit A. M.,6 vjeç dhe L. M.,15 vjeçe u dërguan menjëherë në spital për ndihmë të specializuar mjeksore.

Forcat blu kanë shoqëruar në komisariat për veprime të mëtejshme hetimore drejtuesin e automjetit, shtetasin S. Ç..

Policia rrugore ndodhet në vendngjarje për sqarimin e rrethanave dhe shkakut të aksidentit.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një shpërthim i fuqishëm tritoli është dëgjuar këtë mbrëmje, në qytetin e Vlorës.

Një sherr me sende të forta ka ndodhur në Krujë mes dy personash, R.D, dhe A.C. Ata janë goditur me sende të forta në Krujë.

Në orët e para të mëngjesit të sotëm, karabinierët në Frosinone të Italisë arrestuan 23 persona si të dyshuar të përfshirë në një rrjet t

Një makinë policie ka dalë nga rruga dhe për pasojë kanë mbetur të lënduar dy efektivë policie në Lezhë.

Grabitet një prej pikave të dhënies së kredive "Kredo.al" në Korçë në lagjen nr. 7.

Policia ka arrestuar në flagrancë një elektricist të OSHEE Tepelenë.

Arrestohen në flagrancë dy persona me banim në Korçë, pasi në makinë iu gjetën 30 kg hashash.

Policia italiane në orët e para të mëngjesit të sotëm kanë ekzekutuar një operacion antidrogë, i cili ka çuar në shkatërrimin e një grupi

Një i ri është vetëplagosur me armë zjarri në Kurbin, dhe më pas është arrestuar nga policia për armëmbajtje pa leje.

Një godinë disakatëshe mori flakë në zonën e Komunës së Parisit në Tiranë.