E goditi me thikë babai i të dashurës në lokal, vdes 38-vjeçari

20/09/2018 - 14:42

Ka ndërruar jetë në spital 38-vjeçari që u plagos dje me thikë në zonën e Unazës së Re në Tiranë. Olsi Lelo humbi jetën për shkak të gjakderdhjes. 38-vjeçari u qëllua me thikë nga 51-vjeçari Remzi Caushaj. Mësohet se autori nuk pranonte lidhjen e vajzës së tij me viktimën. 

Konflikti mes tyre në një lokal degjeneroi në përdorimin e armëve të ftohta. Caushaj goditi me thikë 38-vjeçari Lelo duke e lënë të plagosur në gjendje të rëndë, i cili u dërgua në Spitalin e Traumës për trajtim mjekësor.

Fatkeqësisht, ai nuk mundi të mbijetonte dhe ndërroi jetë ditën e sotme. Ndërsa, autori Remzi Caushaj është i arrestuar.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Simpatia e deklaruar nga gruaja për këngëtarin Sinan Hoxha dhe e burrit për Anën, vajzën pjesëmarrëse në emisionin “Përputhen”, ka çuar n

Një aksident rrugor është regjistruar këtë të enjte në qytetin e Vlorës dhe për pasojë një person ka mbetur i plagosur.

Një 30-vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia greke, pasi dyshohet se ka përdhunuar një 15-vjeçare me probleme mendore.

Gjykata e Tiranës ka dënuar me burgim të përjetshëm Dashamir Xhepën, i cili akuzohet se vrau kunatën e tij dhe më pas e hodhi në liqenin

Një 62-vjeçar gjeti vdekjen këtë të enjte pasi u përplas nga një automjet.

Policia ka arrestuar një 38-vjeçar i cili ka plagosur me thikë vëllain e tij.

Një ditë pas rrjedhjes së gazit në një shkollë në zonën e "Don Boskos" në kryeqytet ku mbetën të helmuar 6 nxënës, policia e Tiranës njof

Gjykata e shkallës se parë të rrethit gjyqësor Vlorë ka dhënë masën e sigurisë  ‘Arrest me burg’ për 26-vjeçarin Emiljano Likaj.

Policia e Shtetit njofton se është ekstraduar nga Bullgaria një 49-vjeçar, lindur në Turqi e banues në Durrës i cili akuzohet për një sër

Finalizohet në Tiranë operacioni "Vëllazëria", i zhvilluar nga Seksioni për Hetimin e Pastrimit të Parave & Aseteve Kriminale në DVP