E rëndë, i riu qëllon me armë një vajzë e më pas veten

Postuar: 21/01/2018 - 15:24

Një ngjarje tragjike ka ndodhur ditën e sotme në kryeqytet. Një i ri ka qëlluar me armë zjarri në drejtim të një vajze, e më pas ndaj vetes. Dy të rinjtë mësohet se ndodhen në gjendje të rëndë për jetën.

Ngjarja ka ndodhur përballës Qendrës Spitalore Universitare “Nënë Tereza” në Tirane. Dyshohet se dy të rinjtë ishin në një lidhje me njëri-tjetrin.

Nuk dihen ende motivet e kësaj ngjarje të rëndë, ndërsa policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka nisur hetimet.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Specialistët për Hetimin e Krimit Ekonomik dhe Financiar në Drejtorinë Vendore të Policisë Durrës në bashkëpunim me Prokurorinë e Rret

   Burime nga Prokuroria, bëjnë të ditur se ne kuader te nje procedimi penal te vitit 2018 jane ndaluar shtetasit Idlir Frasheri, ish-Dre

   Pak ditë me pare, një kryefamiljar shqiptar humbi jetën duke u hedhur nga një urë në Gjermani sepse kishte marrë njoftimin për deporti

   Dy banorë të Shijakut janë duke u proceduar penalisht nga policia për shkak së është konstatuar se ishin duke realizuar në Sallmone nd

   Dy kambistë që ushtronin aktivitetin e tyre pa licencë po procedohen penalisht nga policia e Durrësit.

   Pa leje drejtimi po drejtonte një automjet tip “Porsche” në mes të Durrësit, por në një moment pakujdesie ka aksidentuar një këmbësor,

Gjatë një aksioni të shërbimeve të forcave policore 'Shqiponja' në bashkëpunim me shërbimet e Komisariatit të Policisë Elbasan, u arrestu

Një shqiptar 23-vjeçar me precedentë të mëparshëm penal ia ktheu jetën në ferr të vërtetë partneres së tij italiane, 25-vjeçare të papunë

Një 31-vjeçar ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti të ndodhur në fshatin Kallm i Vogël të Fierit.

Gjenden eshtra njerëzish në një tunel të Qafë Shtamës në rrethin e Matit.