Ekzekutohet me armë shqiptari në Itali

Lajme nga e njëjta kategori

Ndihmës anestezisti i një spitali privat u gjet i pajetë mëngjesin e kësaj të hëne në Tiranë.

Vijon zbatimi i planit të masave për parandalimin dhe goditjen e krimeve mjedisore.

Ka qenë ora 00:07 e mesnatës së 19 shtatorit 2020, kur tre oficerë të Pikës së Kontrollit në Morinë, kanë kapur në kushtet e flagrancës 3

Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit teksa një autoambulancë është përplasur me një automjet me targa angleze.

Një 19-vjeçar ka aksidentuar një këmbësor gjatë mbrëmjes së djeshme në fshatin Daullas të Fierit.

45-vjeçari Spartak Beqaraj (në foto) mbeti i plagosur pasditen e së dielës në zonën e Unazës së Re në kryeqytet.

Pamje të rënda janë regjistruar nga kamerat e një lokali pak ditë më parë, ku një i ri shihet teksa qëllon me thikë dhe dhunon një të mos

Një person është plagosur pak minuta më parë në Astir me armë zjarri.

Të shtënat me armë, të regjistruara në plazhin Torvaianica në Romë kanë lënë të plagosur një shtetas shqiptar, raporton

Një 39-vjeçare ka humbur jetën në një klinikë private në Korçë.