EMRI/ Bie nga lartësia duke punuar në stadium, vdes punëtori

30/03/2019 - 22:12

Një 40-vjeçar ka humbur jetën teksa ishte duke punuar në ambientet e stadiumit në Tiranë.

Mësohet se viktimë ka mbetur shtetasi Naim Idrizi i cili ka rënë nga lartësia dhe ka ndërruar jetë në spital.

Njoftimi i policisë:

Gjatë paradites të sotme shtetasi N. I., 40 vjeç duke punuar në ambientet e një stadiumi aksidentalisht dyshohet të ketë rënë nga lartësia dhe është transportuar në gjendje të rëndë shëndetësore për ndihmë mjekësore në spital.

Disa orë më vonë shtetasi N. I., ndërroi jetë në spital si pasojë e dëmtimeve të marra.

Policia po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një aksident është shënuar mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Gjirokastër-Tepelenë, ku dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën.

Një bandë shqiptarësh që shpërndanin kokainë në Londër është dënuar me 33 vite burg.

Policia italiane ka sekuestruar rreth 4 kilogramë heroinë në komunën e Massa dhe Carrara në Itali.

Shpërthimi i një bombole me hidrogjen në bodrumin e një argjendarie në zonën e ish-Bllokut la 4 të plagosur dhe krijoi panik te qytetarët

Një aksident rrugor është regjistruar vetëm pak minuta më parë në rrugën e re, paralel me portin.

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë, ku një 40-vjeçar është hedhur nga pallati duke gjetur vdekjen.

Një 30-vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia italiane, pasi u kap me kokainë në një dyqan në qendër të Traversetolo.

Finalizohet operacioni policor “Ndëshkimi”, për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e kultivimit të bimëve narkoitke.

Katër persona mbetën të lënduar ditën e sotme, pas shpërthimit të një bombole gazi në zonën e ish-Bllokut.

Gjykata e Shkodrës ka caktuar masën e sigurisë “arrest me burg” për shtetasin Artan Koçeku, i arrestuar pak ditë më parë, pasi ishte në k