EMRI/ Humb jetën 23-vjeçari prej plagëve me armë zjarri

13/12/2019 - 19:37

Një person ka humbur jetën pak minuta më parë, si pasojë e plagosjes nga të shtënat me armë në fshatin Përparim të Peqinit.

Mësohet se ka humbur jetën në spital 23-vjeçari Andi Zylifi, i cili nuk ka mundur të mbijetojë për shkak të plagëve të marra.

Ndërkohë raportohet se një personi tjetër i plagosur ndodhet në spital në gjendje të rëndë shëndetësore.

Ende nuk bëhen me dije shkaqet dhe rrethanat e plota të të shtënave, ndërkohë policia është nisur drejt vendit të ngjarjes.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Lezhë arrestuan në flagrancë shtetasin V.N., 60 vjeç, banues në Lezhë, pasi

Policia e Tiranës ka arrestuar dy adoleshentë, ndërsa ka shpallur në kërkim dy të tjerë, pasi akuzohen se kanë kryer një sërë vjedhjesh n

Pezullohet shefi i Sektorit të Qarkullimit të qarkut Dibër, Robert Aga

  • Finalizohet operacioni policor antidrogë i koduar “TRANZIT”.

Ky është 47-vjeçari i kërkuar, Xhevair Jonuzi i konsideruar person i rrezikshëm që hapi zjarr në orët e para të mëngjesit ndaj forcave të

Është zbuluar identiteti i personit që u mor peng ditën e sotme në rrugën "London", në Kamzë.

Një operacion antidrogë ka çuar në pranga 7 persona, ndërsa është sekuestruar 60 kg kanabis në formë çokollate.

Një shqiptar nga Malisheva e Kosovës është vrarë në Bergamo dhe më pas është hedhur në kanal për të zhdukur gjurmët, por ngjarja është zb

Një banesë në fshatin Sanxhak të Kurbinit është përfshirë nga flakët. 

Një 50-vjeçar ka rënë në prangat e policisë pasi akuzohej se ishte pjesë i një organizate kriminale ndërkombëtare.