EMRI/ Kush është i riu shqiptar që u aksidentua për vdekje

Postuar: 09/05/2018 - 18:05

   Një i ri shqiptar ka gjetur vdekjen orët e para të së mërkurës në një aksident tragjik në Itali. Ngjarja e rëndë ndodhi rreth orës 03:30, përgjatë Via Emilia, në Diegaro të Cesenas.

Automjeti në të cilin udhëtonin 4 të rinj, të moshës 22 deri në 24 vjeç, për arsye ende të panjohura përfundoi jashtë rruge duke u përmbysur.

Viktima është 22-vjeçari shqiptar Mimo Mikolla, i cili jetonte mes Shqipërisë dhe Forlimpopoli, ku kishte tezen e tij, e cila e kishte rritur dhe që sipas mediave fqinje Mikolla e vizitonte herë pas here. Të rinjtë e tjerë u dërguan në spital dhe janë jashtë rrezikut për jetën.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Pak ditë me pare, një kryefamiljar shqiptar humbi jetën duke u hedhur nga një urë në Gjermani sepse kishte marrë njoftimin për deporti

   Dy banorë të Shijakut janë duke u proceduar penalisht nga policia për shkak së është konstatuar se ishin duke realizuar në Sallmone nd

   Dy kambistë që ushtronin aktivitetin e tyre pa licencë po procedohen penalisht nga policia e Durrësit.

   Pa leje drejtimi po drejtonte një automjet tip “Porsche” në mes të Durrësit, por në një moment pakujdesie ka aksidentuar një këmbësor,

Gjatë një aksioni të shërbimeve të forcave policore 'Shqiponja' në bashkëpunim me shërbimet e Komisariatit të Policisë Elbasan, u arrestu

Një shqiptar 23-vjeçar me precedentë të mëparshëm penal ia ktheu jetën në ferr të vërtetë partneres së tij italiane, 25-vjeçare të papunë

Një 31-vjeçar ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti të ndodhur në fshatin Kallm i Vogël të Fierit.

Gjenden eshtra njerëzish në një tunel të Qafë Shtamës në rrethin e Matit.

Detaje të reja zbulohen për sherrin e ndodhur mes dy personave në zonën e "Unazës së Re" në kryeqytet rreth orës 10:15 të paradites së so

Një aksident i rëndë ndodhi paraditën e sotme në Librazhd, ku një person gjeti vdekjen, ndërsa mbeti i plagosur një tjetër.