EMRI/ Makina u përplas me murin, kush është i riu i aksidentuar

20/02/2020 - 21:30

Një aksident i rëndë ndodhi këtë mbrëmje në fshatin Voskopojë të Korçës, ku i plagosur mbeti një i ri. I riu i aksidentuar është Martin Mukadez, 24 vjeç, i cili ishte në drejtimin e mjetin tip “Lancia”.

Dyshimet e para janë se i riu humbi kontrollin për shkak të lagështisë në rrugë, ndërsa u përplas me një mur rrethues. Drejtuesi i mjetit, u transportua në spitalin e Korçës ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Strukturat e Policisë së Shtetit kanë vijuar kontrollet në të gjithë territorin, në zbatim të masave kufizuese të shpallura nga qeveria s

Ish-futbollisti i Kombëtares, Klodian Duro, u arrestua në datën 24 mars, nga policia e Tiranës, për shkak të përndjekjes ndaj ish-gruas.

  • Bashkëpunimi dhe koordinimi i veprimeve mes DVP Durrës dhe Interpol Tirana vë në pranga një të kërkuar, i dënuar në Itali pë

Strukturat e Policisë kanë vijuar kontrollet në të gjithë territorin, në zbatim të masave kufizuese të shpallura nga qeveria shqiptare, p

Policia e Tiranës ka vënë në pranga ish-futbollistin e Kombëtares shqiptare, Klodian Duro.

Një fëmijë shqiptar 7 muajsh e gjysmë u diagnostikua me Covid 19 në ishullin e Rodosit në detin Egje, rasti i parë në ishull.

Një banesë është përfshirë nga flakët në fshatin Poloskë të Devollit.

Një shqiptar nga Tropoja, ndaj të cilit ishte lëshuar një urdhër arresti ndërkombëtar është dënuar nga një gjykatë angleze pasi u kap me

Gjashtë dyqane, të ndodhura në zonën historike të Vlorës, janë përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme.