EMRI/ Vetëvritet 55-vjeçari, qëllon veten me armë gjahu

30/05/2018 - 12:10

Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur paraditën e sotme në qytetin e Fierit ku një 55-vjeçar ka vrarë veten me armë gjahu, të cilën e kishte me leje, sipas policisë.

Mësohet se viktima është Alush Kumanaku, baba i tre fëmijëve, dy djemve dhe një vajze, i cili u gjet i vetëvrarë nga familjarët në banesën e tij në fshatin Kallm i Vogël, rreth orës 10:30.

Në momentin e ngjarjes në shtëpi kanë qenë familjarët e Alushit, bashkëshortja dhe djali. Nga kqyrja paraprake në trupin e viktimës nuk u konstatuan shenja dhune përveç plagëve nga arma e gjahut.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave e shkakut të ngjarjes.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Dy orë pas atentatit me dy të plagosur, gjendet një makinë e djegur në Vlorë.

Një nga të plagosurit në Vlorë mbrëmjen e sotme që dyshohet se ka qenë edhe shënjestra e atentatit është Nikollaq Çepaj (Taullaraj) ndodh

Detaje të reja janë zbardhur nga plagosja me armë zjarri e ndodhur këtë mbrëmje, në qytetin e Vlorës.

Dy persona janë plagosur si pasojë e të shtënave me armë zjarri këtë pasdite në Vlorë.

Polica Kufitare ka vënë nën pranga, ditën e djeshme, një 40-vjeçar nga Saranda, shtetasin A.H., pasi pas kontrollit të automjetit të tij

Drejtësia italiane ka marrë vendimin për dënimin e 2 skafistëve shqiptarë Marjus Meta 38 vjeç dhe Albert Zekolli 36 vjeç të arrestuar në

Një ngjarje e rëndë kriminale brenda familjes është parandaluar ditën e sotme nga forcat policore në Shkodër.

Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Lezhë arrestuan në flagrancë shtetasin V.N., 60 vjeç, banues në Lezhë, pasi

Policia e Tiranës ka arrestuar dy adoleshentë, ndërsa ka shpallur në kërkim dy të tjerë, pasi akuzohen se kanë kryer një sërë vjedhjesh n