EMRI/ Zbardhet identiteti i personit që mbeti i vrarë në atentat

20/01/2020 - 21:31

Mësohet emri i viktimës së atentatit të ndodhur para pak minutash në zonën e Astirit në Tiranë.

Viktima është 28-vjeçari Vilson Tafçiu.

Viktima ka qenë i ulur në një bar, së bashku me një dy vajza, dhe më pas është thirrur jashtë ku është qëlluar me tre plumba.

Policia ka shoqëruar në komisariat vajzat që shoqëronin në lokal 28-vjeçarin.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Policia e Shtetit ka vënë në pranga një 23-vjeçar me banim në Tiranë, i shpallur në kërkim në Mbretërinë e Bashkuar.

Një 43-vjeçar ka rënë mbrëmjen e sotme në prangat e policisë, gjatë një aksioni të mirëorganizuar nga inspektorët e Komisariatit të Polic

Gjykata e Posaçme e Apelit ka shtyrë seancën gjyqësore ndaj ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahir për në datën 28 prill.

Është shtyrë me një muaj seanca paraprake për akuzat ndaj ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla.

Detaje të reja zbulohen për ngjarjen e ndodhur dje në Sarandë ku u gjet i pajetë në banesë një shtetas amerikan.

Vijon operacioni antidrogë i koduar "HIGH QUALITY" në Durrës, goditet një tjetër rast i shpërndarjes së drogave të forta në doza të vogla

Një i ri është vënë nën hetim nga policia, pasi ka kërcënuar drejtorin e urgjencës. Ngjarja ka ndodhur në spitalin e Elbasanit.

Qëlluan me armë zjarri në ajër, identifikohen dhe kapen në kohe reale autorët në Dibër.

Të shtëna me armë zjarri në zonën e Orikumit në Vlorë.

Policia e Vlorës në bashkëpunim me Interpol Tirana, ka organizuar dhe finalizuar operacionin policor të koduar “Kumia”, në kuadër të të c