Gënjeu për t'i shpëtuar burgut, Fjolla Morina nuk është shtatzënë

22/09/2020 - 13:56

Sipas Report Tv, Fjolla Morina nuk është shtatzënë. Është rezultati i ekos së dytë që tregon se këngëtarja nuk është shtatzënë, por ka falsifikuar rezultatin për t’i shpërtuar burgut.

Më herët kur është shoqëruar në ambientet e paraburgimit të Kukësit, këngëtarja shqiptare është ndjerë keq dhe është dërguar me urgjencë në spital. Aty nga rezultatet dhe nga një eko fillestare ka dalë se Fjolla Morina ishte shtatzënë dy muajshe.

Për këtë, Morina ka kërkuar nga Gjykata një masë më të butë sigurie, jo "arrest me burg"siç kërkonte prokuroria. Mirëpo, testi i parë i shtatzënisë nuk ka bindur Gjykatën dhe është kërkuar një analizë e dytë e gjinekologëve. 

Tashmë mbi të do të rëndojë dhe akuza për falsifikim të dokumentave dhe deklarim të rremë. Kujtojmë se këngëtarja u kap pak ditë më parë në doganën e Morinës me dy armë zjarri pistoleta me vete, teksa udhëtonte drejt Tiranës me shoferin e saj, Fitim Muji dhe biznesmenin Fisnik Syla.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një 31-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Vlorës pasi dyshohet si autori i dytë i kalimit kontrabandë migrantët që vijnë nga vendet

Në sulmin e rëndë që ndodhi mbrëmjen e 11 janarit në një kafene në Agios Sostis të Greqisë, ku u përplasën një grup shqiptarësh mbeti i v

Policia e Kurbinit ka vijuar operacionin e koduar policor “Godull”, duke e çuar në tre numrin e të arrestuarve në kuadër të këtij operaci

Një tjetër rast shokues i abuzimit seksual me të mitur është zbuluar së fundmi në Ksamil.

Një shtyllë e linjës elektrike është rrëzuar dhe ka zënë poshtë dy makina.

Një punëtor ka rënë nga lartësia në një pallat në ndërtim dhe ka mbetur i plagosur. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Sali Nivica” në kryeqyt

Policia e Kamzës ka marrë një telefonatë këtë mesditë, ku është denoncuar për marrjen peng të një personi.

Policia e Shtetit njofton se gjatë 24 orëve të fundit janë ndëshkuar me masë administrative 361 shtetas që u konstatuan pa maskat mbrojtë

Një makinë me drejtuar K.V. ka aksidentuar sot një punonjëse të policisë rrugore.

Policia e Shtetit njofton se janë ekstraduar nga Gjermania dhe Kosova drejt vendit tonë, 2 persona si dhe drejt Kosovës një tjetër.