Gjendet e vdekur në banesë një grua e moshuar

14/10/2019 - 11:37

Gjendet e vdekur një grua në Sarandë. Ngjarja është shënuar paraditen e sotme, ku në shtëpinë e saj është gjetur e pajetë, një grua e moshuar.

Viktima, është identifikuar si Lefteri Talo, 80 vjeçe, e cila u gjet nga policia paraditen e kësaj të hëne.

Ajo kishte ditë që nuk dilte nga banesa, duke bërë që fqinjët e saj të njoftojmë policinë.

E moshuara e cila jetonte e vetme në apartament, u gjet në banesën e saj në lagjen nr.4.

Paraprakisht dyshohet për vdekje natyrale, ndërkohë që po hetohet për të kuptuar se kur ka vdekur.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një punonjës bashkie ka humbur jetën pasditen e sotme në rrethana të paqarta. Sopot Kamberi, me detyrë përgjegjës i gjendjes civile në De

Një 47-vjeçar shqiptar është dënuar me dy vjet e katër muaj burg nga gjykata e Swindonit, pasi u kap me drogë. Sipas mediave britanike, 4

Një 20-vjeçare është kapur nga policia në Rinas me 12.450 euro të padeklaruara në doganë.

Një sherr mes vëllezërve ka çuar njërin prej tyre në pranga. Ngjarja në fjalë ndodhi në Kombinat.

Një 60-vjeçar është plagosur si pasojë e përplasjes së një "triçikli" me një makinë tip "Volkswagen".

Një përplasje me armë zjarri ka ndodhur në qytetin e Korçës. Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr.17 të qytetit.

Është ndalur ish-punonjësja e postës në Levan të Fierit, e cila ka qenë në kërkim për veprën penale "Vjedhje duke shpërdoruar detyrën".

Pas arrestimit të Astrit Thaçit, 27-vjeçarit nga Durrësi, i cili kreu grabitje me armë në Elbasan, Tiranë dhe Durrës, dy persona të tjerë

Furgoni i Drejtorisë së Burgjeve është përfshirë në një aksident mëngjesin e sotëm, dhe për pasojë një polic ka mbetur i lënduar.

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Itali, ku një shqiptar ka mbetur i vrarë si pasojë e goditjeve me thikë.