Gjendet një person i pajetë në Tiranë, policia jep detajet e para

23/10/2020 - 14:41

Një person është gjetur i pajetë në një objekt të braktisur në kryeqytet.

Trupi i pajetë është vërejtur rreth orës 13:01, në një objekt të braktisur në rrugën “Mine Peza”.

Në njoftimin e policisë thuhet se nga hetimet paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune dhe dyshohet se është endacak.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë po punojnë për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, ku nga hetimet paraprake nuk konstatohen shenja dhune.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një operacion anti-drogë është zhvilluar në Voula, afër Athinës, në Greqi që ka çuar në arrestimin e 6 shqiptarëve.

Një video që tregon momentin e ekzekutimit të shqiptarit Ilir Zelka brenda një lokali në Brazil është publikuar tashmë nga mediat vendase

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e ndodhur paraditen e së martës në Balldren të Lezhës, ku Hilë Gjini, 43 vjeç, u qëllua me armë

Në vijim të kontrolleve parandaluese policore, ndër të tjera, rrugorët e kryeqytetit kanë konstatuar dhe arrestuar një drejtues mjeti, pë

Pas një hetimi 3-mujor është vinalizuar sot operacioni i koduar “Vela”.

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në autostradën Durrës-Tiranë, sa kalon Sukthin.

Bien në prangat e Policisë së Durrësit 2 shtetas, për vepra të ndryshme penale.

Një tjetër qendër masazhi që përdorej për shfrytëzim prostitucioni është zbuluar nga policia e Tiranës në zonën e “Don Boskos”.