Goditën me sende të forta 43-vjeçarin, 3 të rinj në pranga

17/07/2019 - 10:19

Policia e Mirditës njofton se ka arrestuar 3 persona, të cilët ishin shpallur në kërkim policor.

Ata dyshohet se një javë më parë kanë goditur me sende të forta një shtetas 43-vjeçar. Në pranga kanë përfunduar K.B. 24 vjeç, Gj.B. 24 vjeç, D.P. 20 vjeç.

Të rinjtë dyshohet se kanë goditur me sende të forta shtetasin Gj.K.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Mesditën e sotme një autobus urban në Paskuqan ka marrë flakë në lëvizje e sipër.

Katër të rinj kanë përfunduar në prangat e policisë pasi kanë kundërshtuar dhe goditur një efektiv policie në ambientet e stacionit polic

Vijon pa ndërprerë Operacioni Forca e Ligjit, në zbatim të detyrave të përcaktuara në Aktin Normativ të datës 31 janar 2020.

Vijojnë goditjet e njëpasnjëshme në kuadër të operacionit “Perimetri”.

Theu masën e sigurisë “Arrest në shtëpi”, bie në prangat e policisë 26-vjeçari me precedent të theksuar kriminal.

Specialistët për Hetimin e Trafikut të Paligjshëm dhe Narkotikëve në Drejtorinë Vendore të Policisë Durrës kanë ndaluar shtetasin e shpal

Tre persona janë përplasur me policinë në hyrje të Gjykatës së Shkodrës, duke krijuar tension para këtij institucioni.

Arrestohet një 38-vjeçar nga Durrësi për llogari të Italisë, ku ishte dënuar me 3 vite e 5 muaj burg për dhunë.

Një 20-vjeçar ka aksidentuar me makinë 57-vjeçarin Durim Gjini dhe më pas është larguar nga vendngjarja.

Një 35-vjeçar shqiptar ka rënë në pranga në Itali për shfrytëzim prostitucioni.