Portali "DurrësLajm" kërkon të punësojë një gazetar/e për web, të interesuarit të dërgojnë CV-në në adresën e email: [email protected]

Greva e kontrollorëve të Rinasit, shoqërohet në komisariat një prej tyre

07/04/2021 - 22:51

Pak minuta më parë, policia ka shoqëruar një nga kontrollorët e trafikut ajror.  

Burime për mediat bëjnë me dije se është shoqëruar në polici kontrollori Muhni Mezini.

Mezini u përfol si personi i stresuar që kishte marrë para borxh te familjarët për të përballuar jetesën.

Ai është thirrur në polici pasi ka përfunduar turnin dhe është një nga 5 kontrollorët që ka shprehur paaftësinë për të kryer detyrën për shkak të stresit.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Urbani i linjës së "Kopshtit Zoologjik" dhe një mjet tjetër janë aksidentuar mëngjesin e kësaj të marte në qendër të Tiranës.

Publikohet fotoja e Ndriçim Jonuzit, i cili është shpallur në kërkim, pasi mbrëmjen e së hënës plagosi 27-vjeçarin Bledar Okshtuni në zyr

Një ngjarje e rëndë u shënua gjatë orëve të pasdites në Kavajë, ku zyra elektorale e PD u qëllua me armë zjarri.

Është qëlluar me armë zjarri brenda zyrave elektorale të Partisë Demokratike në Kavajë.

Rudolf  Nikolli, 34-vjeçari autor i ngjarjes së rëndë të ndodhur në xhaminë “Dine Hoxha” , ku mbetën të plagosur me thikë 5 persona rezul

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë të hënë në Tiranë.

Një person ende i paidentifikuar ka qëlluar me armë gjatë natës në Shkodër në drejtim të makianve së 36-vjeçarit David Ndoci.

Policia e Korçës ka finalizuar sot një operacion të koduar "Porositësi" dhe në pranga kanë rënë 3 persona.

Policia e Durrësit arreston në flagrancë 2 shtetas, për vepra të ndryshme penale.     

Dy automjete në pronësi të një biznesmeni janë djegur gjatë natës në qytetin e Elbasanit.